Aktualnie online

· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 18
· Najnowszy użytkownik: grazyna

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Nowe jezioro dla wędkarzy PZW Okręg Szczecin

Nowe jezioro dla wędkarzy PZW Okręg Szczecin .
Wędkarze Polskiego Związku Wędkarskiego  Okręg Szczecin a w szczególności wędkarze z południa powiatu gryfińskiego, którzy zdecydują się wnieść opłaty PZW na wody nizinne na 2018 r.,  będą mieli do dyspozycji  kolejny akwen do realizacji swojej wędkarskiej pasji. Od kilku miesięcy Okręg PZW w Szczecinie w swoich zasobach posiada jezioro „Karpaty” Gmina Moryń obwód Stare Objezierze.

 Jest to malownicze jezioro o powierzchni  6,8 ha, o bogatym rybostanie. Opiekunem jeziora jest Koło wędkarskie nr 84 PZW ODRA CHOJNA. Dzięki staraniom Zarządu koła Odra  w grudniu br., Ichtiolodzy Okręgu Szczecin dokonali zarybień  jeziora Karpaty wpuszczając m.in. Lina kroczka i Karasia pospolitego.  Tego samego dnia zarybiono również jezioro Morzycko w Gminie Moryń, którego opiekunem na co dzień jest koło PZW Morzycko Moryń.

Zarząd Koła PZW Odra Chojna informuje wędkarzy, że w punktach dystrybucji ( Sklep Wędkarski Sandacz w Chojnie i Firmie AD Studio Andrzej Stelmach )znaczków PZW można już nabyć pozwolenia uprawniające do wędkowania na wodach PZW w 2018 r.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,738,790 unikalne wizyty