Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 18
· Najnowszy użytkownik: grazyna

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Terminarz Okręgowych Imprez Wędkarskich 2018 r.

Terminarz Okręgowych Imprez Wędkarskich 2018 r.

ZATWIERDZONY TERMINARZ OKRĘGOWYCH IMPREZ WĘDKARSKICH
Okręgu PZW w Szczecinie na  2018  rok
DYSCYPLINA   SPŁAWIKOWA 

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Koło nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce 2-3 czerwca Sicina Mistrzowie Kół, Klubów + Kadra Okręgu + 25 zawodników z GP 2015
2 Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Koło nr 84 Odra Chojna 26 sierpnia Rzeka Odra         Ognica 5 osobowe drużyny kół, klubów
3 GP Puchar Okręgowego Kapitanatu Sportowego Koło 45 Kolejarz Stargard 8 kwietnia Dziewoklicz/ Wyspa Pucka 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
4 GP Puchar Dziekana ZUT Koło 45 Kolejarz Stargard 22 kwietnia Dziewoklicz/ Wyspa Pucka 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
5 GP Puchar Pyrzyc Koło nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce 6 maja Sicina 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
6 GP Puchar Chojny Koło nr 84 Odra Chojna 2 września Rzeka Odra         Ognica 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
7 GP Puchar Prezesa OPZW Szczecin Koło 81 Lipień Szczecin 23 września Dziewoklicz/ Wyspa Pucka 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
8 Zawody dla Sędziów im. St. Pielicha Kolegium Sędziowskie 25 marca Dziewoklicz Sędziowie
9 Zawody o Puchar Jana Procha Koło 36 Nowogard Miasto 16 września Jezioro Nowogardzkie Zaproszeni goście
10 Zawody dla SSR Komendant Pwiatowy SSR Pyrzyce 15 września J.Czarne Czarnowo 5 os. Drużyny
II DYSCYPLINA   PODLODOWA

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Mistrzostwa Okręgu Koło 81 Lipień Szczecin Do ustalenia Jezioro Głębokie 3 os. drużyny Kół i Klubów + zawodnicy indywidualni
III DYSCYPLINA   SPINNINGOWA 

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Mistrzostwa Okręgu Indwidualne OKS 2 września Kanał Odyniec- Dziewoklicz z Łodzi otwarte
2 Mistrzostwa Okręgu Indywidualne OKS 23 września Odra Zachodnia Siadło Dolne z Łodzi otwarte
3 Mistrzostwa Okręgu Teamów OKS 13 maja Jezioro Kiełbicze z łodzi otwarte drużyny 2 osobowe
4 Mistrzostwa Okręgu Teamów OKS 3 czerwca Jezioro Sierakowo z łodzi otwarte drużyny 2 osobowe






IV DYSCYPLINA MUCHOWA 

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Mistrzostwa Okręgu 2018 OKS 9 czerwca Rzeka Rega otwarte
2 Zawody Grand Prix OKS 13 października Rzeka Rega otwarte
3 Mistrzostwa Okręgu 2019 OKS 27 października Rzeka Rega otwarte
V DYSCYPLINA  MORSKA (Wędkarstwo morskie z kutrów)  

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Mistrzostwa Okręgu –    I TURA i II TURA OKS 17-18 lutego/24-25 lutego Darłówko Mistrzowie Kół i Klubów + Kadra Okręgu






VI DYSCYPLINA  FEEDER

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Mistrzostwa Okręgu I Tura Koło nr 82 Karp 8 września Wyspa Pucka Otwarte
2. Mistrzostwa Okręgu II Tura Koło nr 82 Karp 9 września Wyspa Pucka Otwarte
VII ZAWODY SPŁAWIKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Zawody z Okazji Dnia Dziecka Koło 65 Szczecin 26 maja Jezioro Rusałka Dzieci do lat 14
2. Zawody Zakończenie Wakacji Koło 65 Szczecin 1 września Jezioro Rusałka Dzieci do lat 14
VIII ZAWODY INNE

RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Odrzański Sandacz Koło nr 71 Łączność 8 grudnia Bulwary Szczecińskie Otwarte
2. Pstrąg Regi Koło nr 8 Pstrąg Łobez 15 kwietnia Rzeka Rega Otwarte

UWAGA:

  1. OKS sugeruje, aby każda drużyna startująca w zawodach Okręgowych delegowała sędziego ze swojego.
  2. Zgłoszenia zawodników do zawodów okręgowych odbywają się zgodnie z zamieszczanymi na stronie www.pzwszczecin.com komunikatami. W przypadku braku zgłoszenia w podawanym terminie organizator ma prawo nie dopuścić zawodnika do zawodów.
  3. W zawodach z łodzi, łodzie zawodnicy załatwiają we własnym zakresie.
  4. OKS informuje, iż Koła organizujące zawody poza wodami, których są gospodarzem są zobowiązane uzyskać pisemną zgodę Koła PZW będącego gospodarzem danej wody i zgłosić się ten fakt do biura OPZW Szczecin z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.
  5. Wszystkich chętnych na kurs sędziowski prosimy o zgłoszenie się do biura OPZW Szczecin najpóźniej do 10.02.2017
  6. OKS prosi Koła o wstrzymanie się od organizacji zawodów kołowych w danej dyscyplinie w terminie zawodów okręgowych.

OKS

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają następujące osoby:

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA Zbigniew Machalski 603-646-534
DYSCYPLINA SPINNINGOWA Artur Bącik 602-831-633
DYSCYPLINA MUCHOWA Przemysław Żurowski 608-346-606
DYSCYPLINA MORSKA (wędkarstwo morskie z kutrów) Łukasz Potkański  660-561-911
DYSCYPLINA FEDDER Jakub Szemraj 504-797-528
Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego Zbigniew Machalski 603-646-534

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.03
1,981,112 unikalne wizyty