Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 18
Najnowszy użytkownik: grazyna
Zakończenie sezonu spinningowego.
Napisane przez bacyk dnia październik 30 2019 15:19:03

Dobiegł końca sezon spinningowy w kole PZW 84 Odra Chojna.
Na przestrzeni całego sezonu rozegrano cztery tury zawodów z cyklu Grand Prix 2019 r., podczas których zawodnicy rywalizowali o miano wędkarza roku w dyscyplinie spinningowej.
Ostatnia tura zawodów odbyła się w niedzielę 27 października na jeziorze Kiełbicze w Gminie Widuchowa. Zawodników powitał Gospodarz Koła Sylwester Filipczak, który jest w tym sezonie organizatorem zawodów spinningowych. Rywalizacja o ostanie punkty w klasyfikacji rocznej rozpoczęła się o godzinie 7:30 wówczas łodzie odbiły od brzegu a zawodnicy rozpoczęli spinningowe łowy. Na przestrzeni 5 godzin zawodnikom udało się złowić po kilkanaście niewymiarowych szczupaków, ale byli też tacy, którym udało się złowić szczupaki i okonie w dopuszczalnymi wymiarze. O godzinie 12:30 łodzie dobiły do brzegu i rozpoczęło się ważenie złowionych ryb. Najlepszym zawodnikiem ostatniej tury zmagań okazał się Radosław Senko, który do ważenia przedstawił największego szczupaka o wadze ponad 2 kg i największego okonia o wadze niespełna 0,5 kg. Po ogłoszeniu zwycięzców ostatniej tury zawodów nastąpił moment uhonorowania najlepszych zawodników obecnego sezonu. Najlepszym zawodnikiem na przestrzeni całego roku okazał się Tomasz Maćkowycz, który otrzymał z rąk Prezesa Koła Pawła Bucyka i Sylwestra Filipczaka Gospodarza Koła okolicznościowy kryształowy medal, puchar oraz kilkuset złotowy bon upominkowy. Srebrny medal oraz bon upominkowy za drugie miejsce przypadł dla Bogusława Radziszewskiego, natomiast brąz i bon upominkowy za zajęcie trzeciego miejsca zdobył Radosław Senko. Po uhonorowaniu najlepszych zawodników głos zabrał Prezes koła, który podziękował wszystkim za sportową i koleżeńską rywalizację, życząc wytrwałości a przede wszystkim więcej czasu do wspólnych wędkarskich spotkań w przyszłym roku.  Następnie Prezes skierował swoje podziękowania do Gospodarza koła Sylwestra Filipczaka, podkreślając, że cały Zarząd z uznaniem traktuje to, jak mocno zaangażował się w organizację i propagowanie dyscypliny spinningowej w kole PZW Odra Chojna. 
Na zakończenie zawodnicy udali się na ciepły posiłek i przy ognisku omówili zakończony sezon spinningowy w kole PZW Odra Chojna.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?