Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@pzwodra.pl

tel. 512 320 812

tel. 608 673 780 

 

Wszelkie informacje uzyskasz:

 

Sklep Wędkarski "SANDACZ" w Chojnie przy pasażu koło Netto.
tel. 604 085 962


Foto Studio AD Andrzej Stelmach
ul .Władysława Jagiełły 28
74-500 Chojna

 

kontakt@pzwodra.pl

 

KOŁO WĘDKARSKIE
84 PZW ODRA CHOJNA

W niedzielę 30 maja br.,  na jeziorze Jeleńskim koło 84 PZW Odra Chojna zorganizowało rozpoczęcie sezonu spinningowego. Rywalizacja z łodzi rozpoczęła się o godz. 7:00 i zakończyła o 12:00. Podczas pięciogodzinnych zmagań zawodniczki i zawodnicy mogli pochwalić się zarówno szczupakami i okoniami. Od zeszłego roku rywalizacja spinningowa w kole odbywa się wyłącznie na żywej rybie.
Każda ryba jest mierzona a jej wymiar uwieńczony jest fotografią po czym z powrotem wraca do wody. Następnie w zależności od złowionego gatunku odpowiednio punktowana.

Zwycięzcą pierwszej tury zawodów okazał się Tomasz Markiewicz, który do zmierzenia przedstawił szczupaka 91 cm. Drugie miejsce przypadło dla Mariusza Równickiego 62 cm. Trzecia lokata przypadła dla Seweryna Kwaśniewskiego, który do mierzenia przedstawił szczupaka i okonia. Wśród juniorów najlepsza okazała się Nikola Maćkowycz. Najlepsi zawodnicy otrzymali kilkusetzłotowe bony wędkarskie. Na zakończenie tradycyjnie przewidziany był poczęstunek a udane rozpoczęcie sezonu zwieńczyło pamiątkowe zdjęcie.

Zawody spinningowe z ramienia Zarządu koła Odra koordynuje Sylwester Filipczak gospodarz koła.

Już w najbliższą niedzielę 13 czerwca zawodnicy spotkają się ponownie na łodziach tym razem miejscem rywalizacji będzie jezioro Mętno. Start o godz. 7:00. Zapisy do 11 czerwca w Sklepie Wędkarskim Sandacz w Chojnie i Foto Studio Andrzej Stelmach.

Serdecznie zapraszamy.

Szczupakowe rozpoczęcie sezonu spinningowego 

07 czerwca 2021
Najnowsza woda w Okręgu PZW Szczecin